27. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa

27. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa

Piszę do Was z informacją, że już w dniach 11-12 maja w Krakowie w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się 27.Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa. Zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie na które się wybieram :-) Zachęcam do odwiedzenia strony serwisu www.kongres.lne.pl na której znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące m. in. programu wykładów i spotkań z ekspertami.

27. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Prezentuje najnowsze trendy z zakresu kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Otwarta dla wszystkich część targowa, daje szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi specjalistami pielęgnacji i stylizacji. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają natomiast najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz są okazją do dyskusji nad najistotniejszymi problemami dotyczącymi zdrowia skóry. Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (11 maja) i niedzielę (12 maja) w Nowohuckim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232).

Goście specjalni tej edycji Kongresu to: dr h. c. Peter Jentschura z Niemiec (od ponad 30 lat bada procesy przemiany materii, stworzył autorską metodę skutecznego oczyszczania i regeneracji organizmu: temat jego wykładu: Jak uzyskać wymarzoną figurę dzięki odkwaszaniu?), Fatima Bilgen z Francji (kosmetyczka, mająca za sobą 7 lat studiów z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej; zaprezentuje technikę masażu Gua sha), Arnaud Walleton z Francji (konsultant i szkoleniowiec z zakresu technik sprzedaży specjalizujący się w doradztwie dla branży kosmetycznej; przedstawi temat: Wyznaczniki sukcesu twojego gabinetu – prawdy i mity) oraz dr Marek Szczyt (specjalista chirurgi plastycznej; zaprezentuje najnowsze trendy i osiągnięcia chirurgii plastycznej).

 27. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa

Źródło grafiki i informacji : materiały prasowe LNE & spa

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*