Amino Bio Cream. Bioaktywny krem z aminokwasami Arkana

Amino Bio Cream. Bioaktywny krem z aminokwasami od Arkana

Kiedy otrzymałam do testów ten krem uwierzcie byłam naprawdę mocno ucieszona, bo po raz pierwszy nadarzyła się okazja, żeby w domowym zaciszu wypróbować kosmetyk profesjonalny. Amino Bio Cream. Bioaktywny krem z aminokwasami marki Arkana początkowo stosowałam przy wieczornej pielęgnacji i przyznaję, że świetnie zregenerował skórę twarzy poprzez skuteczne działanie na niedoskonałości. Rezultatem tego rano była świeża, nawilżona cera.

Amino Bio Cream. Bioaktywny krem z aminokwasami Arkana

Klasyczny słoiczek w estetycznym opakowaniu mieści 50 ml kremu o delikatnej konsystencję, która szybko się wchłania. Kosmetyk jest bezzapachowy i bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, co bardzo mi odpowiada. Nie pozostawia tłustej warstwy, co uważam za jego kolejny atut.

Amino Bio Cream. Bioaktywny krem z aminokwasami Arkana

Szkoda, że producent nie pomyślał o wersji w tubce ( a przepraszam jest! jednak o pojemności aż 200 ml) lub coraz popularniejszym, higienicznym opakowaniu z pompką:-(

Amino Bio Cream. Bioaktywny krem z aminokwasami Arkana

Amino Bio Cream Arkana przeznaczony jest także do stosowania na dzień, co wypróbowałam przy porannej pielęgnacji tuż przed nałożeniem makijażu. Wrażenia? Właściwie bez zarzutu, bo skóra szybko go wchłonęła i nie musiałam długo czekać, żeby wklepać podkład. Krem ma lekką formułę i co za tym idzie jest bardzo wydajny. Jako właścicielka wrażliwej skóry muszę przyznać, że kosmetyk zniwelował również drobne zaczerwienia i wygładził powierzchnię skóry, aż przyjemnie jest patrzeć na taki efekt ponieważ krem stosuję regularnie i szybko go nie porzucę. Muszę to napisać: dawno nie byłam tak zadowolona z preparatu do twarzy.

Amino Bio Cream. Bioaktywny krem z aminokwasami Arkana

Uważam, że warto podkreślić, że kosmetyk jest na bazie aktywnego biologicznie kompleksu 12 aminokwasów oraz kwasu hialuronowego, likopenu i kwasów omega 3 i 6. Wśród składników aktywnych producent podaje: kompleks aminokwasów: arginina, kwas asparginowy, PCA, glicyna, alanina, seryna, walina, prolina, treonina, izoleucyna, histydyna, fenyloalanina, kwas hialuronowy, likopen, omega 3 i 6, d-pantenol, wit. E.

Amino Bio Cream. Bioaktywny krem z aminokwasami Arkana możecie zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego www.bmsalononline.pl

Polecam odwiedzić stronę www.arkana.pl by móc zapoznać się szczegółowo z bioaktywnymi produktami Arkana.

PS. Otrzymałam informację, że wersja kremu w tubce 200 ml przeznaczona jest wyłącznie dla gabinetów kosmetycznych, w sprzedaży detalicznej dostępna jest pojemność 50 ml.

2 comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*