Kosmetyki profesjonalne ARKANA

Bioaktywne kosmetyki profesjonalne ARKANA do pielęgnacji skóry ciała i twarzy

W minionym czasie dzięki pozytywnej rekomendacji bloga Moment Urody ze strony właścicielki sklepu internetowego www.bmsalononline.pl w którym dostępne są kosmetyki profesjonalne, a które to proponowane są przez ekspertów z branży kosmetycznej do bezpiecznej i efektywnej pielęgnacji skóry w domu- otrzymałam przesyłkę. To bardzo miłe, dziękuję! Zawartość paczki tworzyły dwa, pełnowartościowe preparaty marki ARKANA, mianowicie: Amino Bio Cream. Bioaktywny krem z aminokwasami 50 ml oraz Biomimetyczny balsam do ciała o pojemności 400 ml.

Kosmetyki profesjonalne ARKANA

Nie ukrywam jestem bardzo ciekawa działania obydwu, ze względu na bogate składy, przekonała mnie również estetyka opakowań, ale to czynnik drugorzędny. Warto podkreślić, że są to preparaty o hypoalergicznej formule, bez parabenów i zapachu. Już niebawem rozpocznę stosowanie, tym bardziej, że krem na noc, który aktualnie stosuję jest już na wykończeniu i myślę, że to będzie dobra sposobność na wypróbowanie bioaktywnego kremu z aminokwasami ARKANA, ponieważ jest on przeznaczony również do wieczornej pielęgnacji skóry twarzy.

Więcej informacji o marce i produktach ARKANA odnajdziecie na stronie firmowej marki www.arkana.pl, natomiast możliwość ich zakupu proponuje sklep internetowy www.bmsalononline.pl, zachęcam!

5 comments

  • Cierpliwie czekam na recenzje. :)

  • Moment Urody

    Sama jestem niezwykle ciekawa jak tego rodzaju kosmetyki sprawdzą się w domowej pielęgnacji.

  • W Pat&Rub seria Spa super się sprawdziła, w tym przypadku może być tak samo :) Czekamy na recenzję.

  • Czekam na recenzję :) pierwszy raz słyszę o tych kosmetykach, ale a chęcią bym wypróbowała, szczególnie balsam do ciała :)

  • Moment Urody

    Dziewczyny! Postaram się przygotować staranną recenzję, tym bardziej, że to będzie pierwsze moje spotkanie z kosmetykami marki ARKANA. Poproszę o nieco dłuższą chwilę cierpliwości, pozdrawiam ciepło:-)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*