Biomimetyczny krem liftingujący pod oczy Arkana

Biomimetyczny krem liftingujący pod oczy Arkana

Marka Arkana w minionym czasie do swojej oferty kosmetyków profesjonalnych wprowadziła kilka nowości, a wśród nich biomimetyczny krem liftingujący pod oczy, którego recenzję przeczytacie poniżej.

Biomimetyczny krem liftingujący pod oczy Arkana

Krem pod oczy to w moim przypadku kosmetyk wobec, którego zawsze mam spore wymagania. Niestety, jak już kiedyś wspominałam mam tendencję do opuchniętych oczu i nieestetycznych „podkówek”, dlatego też kiedy w opisie produktu Arkany przeczytałam, że w kompozycji jest dodatek kofeiny odpowiedzialnej za poprawę mikrokrążenia, a przy tym niwelującej obrzęki i usuwającej uczucie zmęczenia z chęcią rozpoczęłam jego stosowanie w oczekiwaniu na rezultaty. Jednak to nie wszystko, ponieważ warto podkreślić, że preparat ze względu na unoszące i napinające działanie zmniejsza tendencje do opadania powieki.

Biomimetyczny krem liftingujący pod oczy Arkana

Biomimetyczny krem liftingujący pod oczy Arkana zamknięty jest w tubce o pojemności 20 ml (końcówka tubki sprawia, że bez problemu preparat można nakładać punktowo). Osobiście bardzo odpowiada mi estetyka opakowań tej marki, a z racji tego, że produkty są one przeznaczone do stosowania przy zabiegach kosmetyki profesjonalnej taki minimalizm zupełnie wystarcza.

Konsystencja kremu jest niezwykle delikatnie, określiłabym ją jako : żelowo- kremowa, ponadto bardzo szybko się wchłania , co uważam za spory atut (doceniam to szczególnie rano, ponieważ nie muszę długo czekać, żeby wykonać makijaż oczu). Wystarcza niewielka ilość kremu, żeby dokładnie rozprowadzić go pod oczy, a to jak wiadomo przekłada się na wydajność. Przy wieczornej pielęgnacji preparat Arkany wklepuję również na powieki i łuk brwiowy, żeby móc zadbać i o te części oczu.

Biomimetyczny krem liftingujący pod oczy Arkana

Delikatna skóra oczu jest też dobrze nawilżona, a tu zasługa należy do kwasu hialuronowego, który jest w kompozycji kremu. Wśród substancji aktywnych znajduje się również rewolucyjny tripeptyd Progeline ™, który przebudowuje matrycę kolagenową dając efekt liftingu powiek i okolic „kurzych łapek. W trakcie stosowania biomimetycznego kremu liftingujący pod oczy Arkana moje oczy nie uległy podrażnieniu, nie czułam też szczypania, a z racji tego, że noszę soczewki kontaktowe to dla mnie istotna kwestia. Zapach kosmetyk nie jest drażniący, stwierdziłabym, że można nawet wyczuć lekko słodkawą woń (choć wiadomo, że to dla każdego będzie kwestia indywidualna).

Biomimetyczny krem liftingujący pod oczy Arkana

Co do samych rezultatów to muszę stwierdzić, że są one zadowalające, wynika to z faktu, że przy codziennie kuracji moje niedoskonałości skóry pod oczami zyskały dobrą pielęgnację, poprawę jej napięcia i umiarkowaną eliminację opuchlizny i obrzęków , a co za tym idzie zdrowsze spojrzenie.

Biomimetyczny krem liftingujący pod oczy Arkana w cenie detalicznej dostępny jest w kwocie 97 zł i możecie zakupić go za pośrednictwem strony www.bmsalononlie.pl

Szczegółowe informacje o produktach marki Arkana uzyskacie odwiedzając stronę www.arkana.pl Polecam!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*