Błyszczyk do ust It Colors (malwa) Yves Rocher

Błyszczyk do ust It Colors (malwa) Yves Rocher

Fioletowy odcień błyszczyka? A cóż to za awangardowa propozycja? Pomyślałam sobie, kiedy błyszczyk z limitowanej edycji linii It Colors w odcieniu malwa marki Yves Rocher trafił do mojej kosmetyczki 😉

Błyszczyk do ust It Colors (malwa) Yves Rocher

Jak widzicie na zdjęciach samo opakowanie kosmetyku nie jest szczególne, co jednak nie jest jakimś znaczącym elementem dla mnie, choć owszem lubię gdy przykuwa uwagę czymś szczególnym i urokliwym jednocześnie 😉 Producent wspomina, że dodatkowym atutem kosmetyku jest specjalnie zaprojektowany pędzelek, tak aby idealnie pasował do kształtu ust. Owszem, mogę to potwierdzić, bo aplikacja jest całkiem wygodna, ale uwaga! nie wyobrażam sobie, żeby błyszczyk Yves Rocher nakładać bez zerkania w lusterko 😉 Wynika to z tego, że po pierwsze odcień do naturalnych nie należy, a po drugie chcąc uzyskać w miarę ładny efekt trzeba nim chwilkę „pomachać”. No właśnie, jedno pociągnięcie niewiele daje w kwestii uzyskania koloru na ustach, a ten no cóż…lekko wpada w różowe tony, co jakoś nie szczególnie mnie przekonuje.

Błyszczyk do ust It Colors (malwa) Yves Rocher

Konsystencja choć w opakowaniu wydaje się być dość gęsta tak naprawdę nie sprawia trudności przy aplikowaniu, a usta nie są posklejane, za to mają delikatny połysk. I taki byłby jakiś plus, bo trwałość jest na poziomie niewielkim, błyszczyk Yves Rocher szybko się ściera i niestety nie pozostawia po sobie długiego nawilżenia. Zapach właściwie jest niewyczuwalny i nie będzie przeszkadzał, natomiast w ogólnym podsumowaniu trudno mu dołączyć do grona ulubieńców, prędko znika z ust, a jeszcze prędzej z 4,5 ml opakowania 😉 Formuła kosmetyku pozbawiona jest parabenów oraz składników pochodzenia zwierzęcego, a w kompozycji znajduje się m. in. olejek malinowy.

Błyszczyk do ust It Colors (malwa) Yves Rocher

 Cena w sklepie online Yves Rocher: 15,90 zł

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*