Podgrzewacze zapachowe Różowe piaski Yankee Candle

Choć przez chwilę poczuć Różowe piaski…

Kiedy na zewnątrz panuje niesprzyjająca aura mam ochotę przenieść się gdzieś, gdzie jest ciepło i można zachwycać się otaczającą przestrzenią. Namiastką tego w moim przypadku jest cudowna przyjemność jaką niewątpliwie stwarzają aromatyczne zapachy świeczek Yankee Candle.

Podgrzewacze zapachowe Różowe piaski Yankee Candle

Różowe piaski zdecydowanie przywołują egzotyczne wyobrażenia, szczególnie, że intensywność zapachu pojedynczej świeczki typu tea light (palącej się ok. 5 godzin) jest mocna, także jak ktoś stawia na ekonomiczność powinien docenić propozycje zestawu 12 świeczek tego rodzaju.

Ten, jakże oryginalny zapach świeczek oraz wiele, wiele innych dostępnych jest w firmowym sklepie Yankee Candle na krakowskim Kazimierzu (pisałam już o nim we wpisie Gdzie może ukryć się Jaśmin o północy?) oraz za pośrednictwem strony internetowej www.zapachdomu.pl Dla wyjaśnienia Różowe piaski Yankee Candle to „…niepowtarzalny zapach owoców cytrusowych, najpiękniejszych słodkich kwiatów oraz lekko pikantnej wanilii”, które dla chwil relaksu tak potrzebnych każdemu z nas.

Podgrzewacze zapachowe Różowe piaski Yankee Candle

Drobiazgi cieszą i poraz kolejny się o tym przekonałam wybierając Różowe piaski po których może kiedyś będę miała okazję pospacerować niekoniecznie w samotności. Trochę się rozmarzyłam (który ro już raz?!)…wybaczcie…czasami trzeba. A wracając w szybkim tempie do rzeczywistości podgrzewacze zapachowe Yankee Candle zakupiłam z 25% zniżką, która obowiązywała na ten zapach w kwietniu za cenę 24 zł. W wolnej chwili zachęcam do wizyty w sklepie Yankee Candle, jestem przekonana, że uda Wam się wybrać coś aromatycznego i pięknego, co uzupełni wystrój wnętrz.

4 comments

  • Strasznie jestem ciekawa tego zapachu ale muszę jeszcze poczekać do połowy lipca kiedy to będę mogła go zapalić. Ja zamówiłam dużego Tumblera o tym zapachu. Czeka na mnie u mojej mamy :-)

  • Mam nadzieję, że przypadnie Ci do gustu:)

  • Czesc

    a czy te tea lighty pachna intensywnie?

  • Moment Urody

    Witaj, dziękuję za odwiedzenie bloga.
    Odpowiadając na Twoje pytanie: tak- tea lighty Yankee Candle pachną dosyć intensywnie. Wystarczą dwie małe, zapalone świeczuszki w domowym pomieszczeniu i uwierz mi, nie będzie osoby, która nie wyczuje ich zapachu:)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*