Moment Urody

Konkurs urodzinowy

Blog Moment Urody kilka dni temu (od chwili, kiedy to oficjalnie pojawił się w wirtualnym świecie) obchodził swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji postanowiłam zorganizować konkurs na…najpiękniejsze życzenia urodzinowe. Wyjątkowe nagrody ufundowały marki: By Dziubeka, PAT&RUB oraz Etre Belle. To, co? Świętujemy? Zapraszam do udziału we wspólnej zabawie :-)

Moment Urody

Główna nagroda przygotowana przez firmę By Dziubeka to:

Moment Urody 1

Dla laureata, który zajmie drugie miejsce kuszący prezent do pielęgnacji ust ufundowała marka PAT&RUB by Kinga Rusin. Ale to nie wszystko przez cały czas trwania konkursu tj. do 23.04. aktywny będzie kod rabatowy -15% na całe zakupy w sklepie online www.patandrub.pl. Uwaga! Rabaty łączą się :-)

Moment Urody 2

Marka Etre Belle ufundowała dla trzech osób, które zajmą odpowiednio trzecie, czwarte i piąte miejsce kremy do rąk z linii Hands Secret.

Moment Urody 4

 

Regulamin konkursu urodzinowego na blogu Moment Urody

 1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Moment Urody.
 2. Fundatorami nagród są: marka By Dziubeka, marka PAT&RUB by Kinga Rusin, marka Etre Belle.
 3. Konkurs rozpoczyna się w dniu 16.04. i potrwa do 23.04.2013., do godziny 24.00.
 4. Zadanie konkursowe sprowadza się do zamieszczenia pod wpisem konkursowym na blogu Moment Urody treści życzeń urodzinowych (bez ograniczeń co do liczby znaków). Uczestnicy konkursu biorąc w nim udział, wyrażają zgodę na opublikowanie ich wpisu wraz z Imieniem/Nickiem na blogu Moment Urody.
 5. Autorka bloga Moment Urody zastrzega sobie, że komentarze pozostawiane pod wpisem konkursowym zostaną zaakceptowane najpóźniej do 24 godzin po wysłaniu zgłoszenia. Treści niezwiązane z konkursem nie będą publikowane na blogu Moment Urody.
 6. Pełne zgłoszenie konkursowe powinno zawierać: Nick/Imię autora, treść życzeń oraz adres e-mailowy (pozostawiony wyłącznie do informacji autorki bloga Moment Urody).
 7. Narodami w konkursie są :
 • 1 miejsce : bon upominkowy o wartości 150 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie online By Dziubeka www.bydziubeka.pl
 • 2 miejsce: kuszący prezent PAT&RUB do pielęgnacji ust
 • 3,4,5 miejsce: krem do rąk Etre Belle z serii Hands Secret
 • Wszyscy uczestnicy konkursu mają możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanego kodu rabatowego -15% na całe zakupy w sklepie online www.patandrub.pl aktywnego do czasu zakończenia konkursu tj. 23.04.2013.

8.  Zwycięzcy zostaną wyłonieni  w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu (najpóźniej 30.04.2013.), przez autorkę bloga Moment Urody. W dniu ogłoszenia wyników zostaną one przedstawione w odrębnym poście na blogu Moment Urody.

9.  O fakcie przyznania nagrody, pięciu zwycięzców zostanie poinformowanych drogą elektroniczną wraz z prośbą o podanie danych teleadresowych niezbędnych do wysyłki.

 1. Nagrody zostaną przesłane przez sponsorów konkursu w ciągu 14 dni od daty podania wyników.
 2. Uczestnik biorący udział w konkursie oznajmia, że zapoznał się z treścią regulaminu i wyrażą akceptację jego warunków.

47 comments

 • To nie Grecja, to nie Chiny…
  To Momentu Urody są urodziny :)

 • Kochany blogu Moment Urody!
  Życzę Ci, by każda chwila ociekała wierszem, romansem, a czasem grozą, bo życie bez niej byłoby zbyt nudne! Z całego serca życzę nieustannego bycia zagadką, tajemnicą, zajączkiem, którego trzeba gonić, a gdy już się go złapie, by nieustannie fascynował, uwodził i wodził (na pokuszenie oczywiście). Życzę Ci elektryczności- pociągającej, a gdy trzeba rażącej prądem! Niewinnej seksualności, wiernego romansu, szalonego odpoczynku, wzniosłego picia herbaty. Paradoksów i sprzeczności, pierwiastków miłości i dzielników szczęścia. Nieziemskich nocy, poranków i chwil pomiędzy. Szafy wspomnień i garderoby marzeń. Ale przede wszystkim cudownego każdego dnia spędzonego na testowaniu najlepszych kosmetyków i pisania równie nieziemskich postów. Życzę Wam, zakochani fani (tacy jak ja ;)) abyście na chwilę się zapomnieli, aby buszując po nieprzeniknionych labiryntach blogu Moment urody śmiała się choć niewielka cząstka Was. Gorąco życzę Wam poznania przyjemności czytania ciekawych wpisów i rozkoszowania się nią jak najczęściej. Z całego serca życzę wszystkim, by po przekroczeniu magicznego progu blogu, umieli poczuć się dzieckiem. Abyście potrafili odtworzyć ten niezwykły stan emocjonalny- podskórny, potężny, nieskończenie fascynujący. Smutny świat dorosłych zmieniajcie w świat dzieci z fascynacją czytając, oglądając, komentując. Życzę Wam, by Wasz świat był światem malutkich, cieplutkich marzeń, tajemnic i nieskończonych domysłów tak intrygujących jak posty Momentu Urody .
  Tobie, Moniko, autorko z pasją, życzę wiele rozumu i rozsądku, bo przecież to forma, i serca, które formę napełni materią. Bądź nadal fantastycznym sorbetem kolorów, deserem porad i bombą kaloryczną cudownych pomysłów. Nie trać nigdy tego niepowtarzalnego smaku, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Wszystkiego co najszczersze, najmądrzejsze, najpiękniejsze, najlepsze.
  Sto lat Momencie Urody! 😉

 • Kochana autorko blogu Moment Urody! Wraz z moja ukochaną, wznoszącą za Ciebie toast, chcielibyśmy Ci życzyć, aby blogowanie miało dla Ciebie wiele imion. Aby było pasją, hobby, katharsis, relaksem. Aby oczyszczało, pomagało oderwać się od szarej codzienności i sprawiało, że znajdujesz się we wszystkich równoległych wszechświatach jednocześnie! Ślemy Ci serdeczne życzenia, aby Twoje propozycje nadal był tak niesamowite, a Ty sama obchodziła jeszcze wiele tak niezwykłych chwil jak te wyjątkowe, pierwsze urodziny. Życzymy Ci, abyś na chwilę się zapomniała, aby śmiała się choć niewielka cząstka Ciebie. Abyś zawsze miała powody do radości i aby optymizm i chęć działania Cię nigdy nie opuszczał! Oby czytanie Twoich wpisów nieustannie było szaleństwem bez ograniczeń i wspaniałą przygodą, która nigdy się nie nudzi! Twój blog- Moment Urody to coś niesamowitego, magicznego-i niech tak zostanie na zawsze!
  Życzymy Ci, abyś się nie zmieniała i zawsze pozostała sobą. Kochany blogu Moment Urody- już zawsze maluj najpiękniejsze chwile!

 • Kochana Moniko, autorko blogu Moment Urody! Ślę Ci najszczersze życzenia, aby te urodziny były jedynie małym ciasteczkiem w ogromnym pudle słodkości! Wisienką na torcie do Twojej wielkości! Aby każdy kolejny rok przynosił jeszcze więcej uśmiechu, profesjonalizmu i niewymuszonej radości. Celebruj te piękne chwile, gdyż masz być z czego dumna! Szklana kula wyraźnie pokazuje Twoją świetlaną przyszłość- czeka Cię jeszcze wiele sukcesów, w świętowaniu których będziemy Ci towarzyszyć My- Twoi zadowoleni, spragnieni więcej fani. Składam również ciepłe życzenia niekończącej pomyślności i wielu pomysłów, w realizacji których będziemy Cię wspierać i trzymać kciuki. Pamiętaj- Twój ogromny sukces to również wielki obowiązek, ufam, że Nas nie zawiedziesz. Gorące życzenia spełnienia marzeń, aby przyświecało Ci hasło-„[…] chwycić dłoń Boga i walczyć o swoje marzenia, wierząc, że ich spełnienie dokona się zawsze we właściwym momencie.” To w marzeniach ukryte są bramy do wieczności. Wieczności wraz z blogiem Moment Urody i jego fanami. Sto lat kochana Moniko! Sto lat Momencie Urody!

 • Dla Autorki blogu Moment Urody dużo inspiracji i pomysłów!Abyś z każdym dniem rozwijała się wspaniale i pozyskiwała nowych klientów. Aby nie straszna była konkurencja i abyś na polskim rynku działała bezustannie, a z czasem wskoczyła na rynki zagraniczne.
  Tego życzy zadowolona klientka.

 • Z okazji urodzin wszystkiego dobrego ,
  by w życiu było jak najmniej złego.
  Zdrowia,szczęścia pomyślności,
  niech na Twej twarzy zawsze uśmiech gości.
  Założycielko bloga Moment Urody,
  byś nie zaprzątała sobie głupotami głowy.
  Cieszyła się z dnia każdego,
  bo prowadzisz bloga genialnego !

 • „Wszystko na świecie tak szybko się zmienia,
  ma taką postać burzliwą
  lecz stale są moje dla Ciebie życzenia:
  bądź zawsze modną, ciekawą i szczęśliwą,
  i żebyś tak jeszcze mogła tym wszystkim dzielić się z innymi –
  czyli z nami …Twoimi wiernymi czytelniczkami”.

 • Rok temu na świecie Cię stworzyli, byłeś pusty.. bez kolorów.
  Dziś obchodzisz swój roczek, jesteś „dorosły” pełen atrakcyjności.
  Z okazji Twoich pierwszych urodzin życzę Tobie bloogu „Moment Urody”
  dużo dużo takich roczków, abyś z każdym dniem rozkwitał coraz to bardziej, coraz to piękniej… Aby sprawianie radości innym oraz dbanie o pielęgnację naszych ciał sprawiało Tobie tak samo wiele radości jak nam czytelnikom. Moniczko gratuluję Tobie tak wspaniałego dzieciątka jakim jest Bloog „Moment Urody” życzę Wam abyście umieli uzupełniać siebie na wzajem szukając zrozumienia.. wzajemnie siebie wspierając.
  Pragnę z całego serca życzyć Tobie, aby w Twoim „życiu” nie zabrakło tego piękna, które wnosisz w nasze serca..

  Sto lat dla Was Kochani!

 • Życzę oceanu szczęścia, morza miłości, wiosny w sercu i pogody w duchu!

 • Życzę ci szczęścia i wytrwałości ,
  sumienności i życzliwości ,
  pogody ducha, mnóstwo pomysłów ,
  inspiracji , równowagi , piękna,
  nowości , sukcesów i ekscesów,
  gorącej i namiętnej milości ,
  i pięknych tekstów, słówek ,
  mnóstwo przyjaźni i wyobraźni.
  Idź prosto przed siebie wysprostowana
  niech żaden strach lub zwątpienie cię nie dopada.
  Ty masz być tu teraz i na zwasze bo to nie tylko Moment Urody
  ale i cała wieczność .
  Niech cię całkowicie wypełni ten blask i piękno
  żyj tak jak chcesz , podnoś się i wstawaj
  i biegnij niestrudzenie po zwycięstwo.

 • W dniu Twojego święta, o Tobie pamiętam, więc…jestem i…stoję i…uroczyste miny stroję!!!
  Życzę wszystkiego co dobre, piękne i prawdziwe 😉 oraz pomysłowości
  w wymyślaniu marzeń i siły potrzebnej do ich realizacji, błysku
  w oczętach, uśmiechu na twarzy i słońca w sercu!!! 😉

 • Niech Twoje życie będzie usłane różami, niech miłość prowadzi Cię po krętych ścieżkach życia, spokój i spełnienie przepełniają Twoją duszę, a w sercu radośnie igra szczęście. Kochaj i bądź kochana, nie przestawaj marzyć i żyj jakby jutra miało nie być. Niech twoje życie będzie cudowną przygodą, pełną magicznych niespodzianek, które pomogą odnaleźć Ci siebie i znaleźć to czego szukasz. 100 lat na początek!

 • Z okazji narodzin twojego bloga (Ukochanej córeczki twojej)
  Która wraz z przyjściem na świat uradowała tak wiele osób
  Życzę Ci:
  Nie zerkaj za siebie
  Idź śmiało przez życie
  Podkochuj się skrycie
  Kontroluj swe żądze
  Zarabiaj pieniądze
  Lekceważ pętaków
  Unikaj cwaniaków
  Przepisów przestrzegaj
  Na sobie polegaj
  Lecz przede wszystkim
  Pokaż im wszystkim!
  Na co Cię stać!!!

 • 365 dni w roku kobiety na blog zaglądają
  aż tu nagle news – pierwsze urodziny zaraz wypadają!
  Kolejnych ladies, które blog Moment Urody czytają,
  kolejnych kobiet, które kosmetyczne pasje mają!
  Kolejnych sponsorów, co nowinki Ci podarują,
  kolejnych produktów, które same się nie przetestują 😉
  Tobie i wszystkim portal tworzącym życzenia przekazuję –
  by w tworzeniu bloga satysfakcję odnajdywali oraz za to, co już dali -dziękuję.

 • Nie umiem składać długich życzeń. Nie umiem pisać wierszy. Nie wiem o czym marzysz, ale mogę z całego serca życzyć Ci spełnienia tych marzeń.

 • Minął już rok od kiedy Twój blog wkroczył do świata przez sieć,
  I przez ten rok każdy, kto chciał, pożytek z niego mógł mieć.
  Każdego z tych dni ktokolwiek by chiał mógł klikać na nim do woli,
  A to już za nami tyle dni, tyle słońc, tyle burz, parasoli.
  Przyszedł więc czas, żeby ktoś z nas życzenia na roczek złożył,
  Żeby ten blog nie jeden rok jeszcze na necie pożył.
  Obok więc życzeń na długowieczność, optymizm i pomysłowość,
  To życzę także aby wraz z wiekiem nie opuszczała Cię świeżość.

 • Moment to chwila, krótkie westchnienie,
  Casem w zachwycie mgliste uniesienie.
  Uroda to piękno, które zachwyca
  Teraz i tu i w blasku księżyca .
  W dniu pierwszych urodzin nieśmiło Ci życzę
  By moment trwał wiecznie w urodzie nad życie !
  By piękno urodą serca uskrzydlało
  I trwało i trwało i trwało !

 • Dzisiaj, w urodzin Twoich dniu, ja radości życzę Ci, by dzień ten całkiem innym był od wszystkich innych dni. Zaś JUTRO niech Ci w darze da spełnienie wszystkich snów, coś śniła w dniach urodzin swych, w marzeniach i bez słów. A to najważniejsze z życzeń mych: Niechaj Twe przyszłe dni oszczędzą Tobie smutku i łez i szczęście

 • Chwila, moment! Co?! To już rok?! O tak , właśnie ! 😉
  MOMENT URODY świętuje swoje pierwsze urodziny ! :)
  Czas płynie jak rzeka , wciąż nam ucieka :))
  i do następnych urodzin coraz bliżej:))
  ale że są to PIERWSZE urodziny to pragnę życzyć !
  Przede wszystkim powodzenia! Aby strona Moment Urody z dnia na dzień rozwijała się coraz bardziej , aby miała na fb jeszcze więcej fanów niż na dzień dzisiejszy :)
  Szczęścia! Aby wam ono dopisywało na co dzień! :)
  Dużo pomysłów i kreatywności aby Moment Urody stał się jeszcze barwniejszy ! :)
  Mnóstwo nowych fanek życzę, które będą zadowolone z waszych usług ! :)
  Aby wasza strona w sieci przetrwała jak najdłużej, żeby była jeszcze lepsza i jeszcze bardziej oryginalna! :)
  Życzę jeszcze abyście na co dzień dostawali tak piękne wiadomości od fanów strony :)
  Tego Ja życzę Wam z całego mojego serduszka :)

 • Dziś są twoje urodzinki, przyjmij uśmiech swej dziewczynki,
  rano uśmiech i śniadanie a wieczorem całowanie

 • Zacznę od pewnej historii. Chciałam upiększyć parapet donicą z begoniami. Kupiłam donicę. Kupiłam i bulwy begonii. Zasadziłam je i czekałam. I czekałam. I czekałam. I nic. Wykopałam bulwy. Cóż, chyba nie nadaję się na ogrodnika, wsadziłam begonie do góry nogami.
  Teraz życzenia. Życzę Ci, byś osiadła w dobrej donicy. Byś znalazła swojego wspaniałego ogrodnika- przyjaciela i opiekuna.I byś miała w sobie tyle determinacji, co moje bulwy, które mimo mojej ignorancji, szukały światła za wszelką cenę, przebijając się coraz głębiej, kiełkując w głąb ziemi. I żebyś w końcu, tak jak one, pięknie kwitła, ciesząc oczy.

 • Zdrowia, szczęścia pomyślności – niech codziennie z Tobą gości,a pieniążków pełną pięść, by spełniały każdą chęć.

 • Życzę Ci, by Moment Urody nigdy nie przeminął
  i najlepszymi produktami w Internecie zasłynął.
  Aby czytelniczek miał tyle, co piasku na pustyni
  i świadomymi swej urody kobiety uczynił.
  Niech rzetelne recenzje w mig się pojawiają,
  kopalni informacji każdej z nas dostarczają.
  Niech konkursy jak grzyby po deszczu rosną
  wprawiając tysiące pań w aurę radosną.:)
  Życzę Ci także zadowolenia,
  ciągłej weny twórczej i pasji tworzenia.
  Życzę wielkiej sławy i czytelniczek stałych,
  zarówno tych młodych jak i dojrzałych.
  Życzę Ci perlistego uśmiechu,
  radości z życia i braku pośpiechu.
  Życzę więcej blasków niż cieni
  i pięknych chwil tyle, co w rzece kamieni.
  Życzę wytrwałości w dążeniu do celu,
  samych sukcesów i niespodzianek wielu.
  Niech Ci towarzyszy mądrość prawdziwa –
  – myśl, że prawdziwe piękno we wnętrzu się skrywa.:)

 • Blog Moment Urody ma już roczek, to bardzo ważny dla Niego kroczek.
  To okazja jakże miła, oby nie jedna taka była.
  Życzę powodzenia i kreatywności, żeby zaglądało tutaj wielu gości.
  Bo właśnie, dzięki nim na Blogu będzie wiele radości.
  Życzę wielu wpisów i komentarzy, od nauczycieli, barmanów, lekarzy.
  Niech każdy tu zagląda, by wiedzieć jak Blog wygląda.
  Życzę aby każdy gość, zostawił tu coś.
  Życzę samych „za” i żadnych „przeciwności”,żeby była siła a nie słabości.
  Żeby kobiety tu przebywające, rozwiązywały problemy się pojawiające.
  Żeby wszystkie kosmetyki były super recenzowane, i opinie dodawane.
  Kończąc już swoje życzenia, Autorce Bloga wszelkich marzeń spełnienia.

 • Szeroko otwartych oczu, zwłaszcza na nowinki kosmetyczne. Cieni wyłącznie na urlopie i to popołudniową porą. Rumieńców radości na idealnie podkreślonych policzkach, uśmiechu na zadbanych ustach.
  Niech złe chwile znikają tak szybko jak dobrze wchłaniający się krem na noc, a problemy dnia codziennego zmywają się wraz z demakijażem.
  Pielęgnowania relacji z najbliższymi, tak jak wymaga tego szczególnie wrażliwa skóra. Łap szczęście w dobrze nawilżone garście!
  Umiejętności dostrzegania małych szczęść na co dzień, czasami tak niewidzialnych, jak pigmenty rozpraszające światło.
  Bycia jak limitowana edycja! Liftingu duszy, zwłaszcza po ciężkim i wyczerpującym dniu. Jeśli już zdarzą się jakiekolwiek troski, niech będą typu peel-off 😉
  Marzeń bez tendencji do przesuszania się. Barwnego życia! Niech będzie ono w stu kolorach nie obsypujących się cieni do powiek.
  Niech liczba fanów Momentu Urody rośnie jak włosy po dobrej odżywce, tworząc prawdziwą burzę loków. Wszystkiego dobrego!

 • W dniu radosnym i wesołym, składam moc urodzinowych życzeń zarówno Tobie Moniko jak i Twojemu blogowi Moment Urody :-) Głupio tak pisać do „rzeczy” bo blog przecież osobą nie jest, ale domyślam się, że swojego bloga traktujesz jak przyjaciela, dlatego i ja będę go traktowała jak istotę :-)Z okazji tego, że minął już rok odkąd masz swoje miejsce w sieci życzę jeszcze naście takich lat, które opływały będą tylko w sukcesy, uśmiech i powodzenie a słońce będzie znikać tylko w nocy, aby następnego dnia znów mogło dawać Ci siłę do spełniania marzeń. Wszystkiego naj! naj! naj! :-)

  Asia

 • Momencie Urody i Droga Moniko!

  Z okazji pierwszych urodzin, pragnę złożyć najlepsze życzenia,
  Przede wszystkim szczęścia, mnóstwa radosnych chwil i powodzenia!
  Na początku należą się naprawdę wielkie i szczere podziękowania,
  Za Twoje wpisy, wszystkie ciekawe i pomocne porady, za Twe starania!
  Za to, że zawsze jesteś na czasie, w każdej chwili służysz szczerą radą,
  (Momencie Urody, stanowisko autora cieszy się idealnie dobraną obsadą!)
  Dziękuję za to, że jesteście – Ty, Autorko, i oczywiście Twój Blog,
  Czas tak szybko mija, ani się obejrzałam, a już jestem z Wami rok…!
  I wciąż z zapartym tchem czytam nowe komentarze i posty,
  Z Wami nawet najpiękniejszy i skomplikowany makijaż wydaje się prosty.
  Na Blogu tyle różnych sposobów na pielęgnację ciała odkryłaś,
  I uwierz, naprawdę z niejednej opresji mnie tym wybawiłaś…
  Tyle różnych wspólnych chwil – chwil dramatu, a później radości,
  Tyle różnych Użytkowników, Czytelników, Gości…
  A dziś… Masz już rok!!! Nadal nie mogę w to uwierzyć,
  I przeżyłam szok, gdy przyszło mi się z tym faktem zderzyć!
  Cieszę się oczywiście niezmiernie, jak i z pewnością Czytelnicy pozostali,
  By kolejny rok minął nam w takiej atmosferze jak ten, będziemy się starali!
  Życzę Tobie i sobie, bym takie życzenia mogła składać za rok, za dwa, za 10 lat…
  Aby zawsze można było znaleźć tutaj jeszcze więcej cennych rad!
  Aby liczba Czytelników i fanów tego Bloga ciągle rosła i rosła,
  I coś dla siebie znalazła osoba zarówno jeszcze młoda jak i dorosła.
  Momencie Urody, Życzę byś zawsze pozostawał otwarty na nowinki kosmetyczne,
  Byś zawsze był o krok naprzód, znał najnowsze, dotyczące urody, wytyczne.
  By tych trudnych chwil było jak najmniej i znikały w mgnieniu oka,
  By ogłaszaniu recenzji kolejnych produktów nie towarzyszyła żadna zwłoka.
  Moniko, życzę, byś nadal starała się szukać inspiracji i dążyć do piękna urody,
  Śledziła tajniki makijażu i pielęgnacji ciała, pokazywała jak szukać z naturą zgody.
  Byś pomogła uczynić kolejne kobiety świadomymi swego piękna,
  By Twoje wpisy były dla tych zrezygnowanych jak do boju zachęta!
  Wytrwałości w dążeniu do celu, samych sukcesów i dużo uśmiechu na twarzy,
  Bez względu na pogodę, bez względu na to, co się wydarzy.
  Życzę aby Moment Urody był zawsze kopalnią rzetelnych informacji,
  Dostarczał wszystkim wielu radości i chwil ekscytacji.
  Żebyśmy mogli wspólnie odkrywać korzyści produktów wielu
  Wiedzieli, że kosmetyk pielęgnuje, ale i poprawia nastrój – a to wie niewielu!
  Byśmy, jak do tej pory, wspólnie rozwiązywali nasze problemy,
  Wszystkie, z którymi się tylko zetkniemy!
  Kreatywności, pasji tworzenia, wiernych Czytelniczek
  I dużo, dużo Momentów, które sprawiają, że dni stają się lepsze…

  życzy i pozdrawia wierna Czytelniczka

 • Kochana,

  Życzę Ci milionów pomysłów, rzeszy wiernych czytelników, radości z tego co robisz tutaj i prywatnie. Wszystkiego co najlepsze może się przydarzyć przypadkiem i tego na co sama zapracujesz. Bardzo Ci dziękuję, że jesteś moją inspiracją i życzliwą koleżanką-blogerką. Moc cudowności i życzliwości.
  Szansę na wygraną zostawiam innym. Po prostu chciałam Ci złożyć życzenia :-)

 • W dniu 1 urodzin .
  Kiedy Twoje święto.
  Niech każda buzia będzie uśmiechnięta.
  Niech każda kobieta doceni trud Twojej pracy .
  Na http://www.momenturody.pl wchodźcie Polacy !
  By wszystkie artykuły ,porady naszą skórę dotykały .
  I każda Kobieta Twoją czytelniczką była!.
  Tobie zaś życzę dużo zdrowia i energii.
  Radości i spełnienia z powodu każdego kobiecego uśmiechu po przeczytaniu bloga.
  Mnóstwa nowych czytelniczek i pomysłów na artykuły.
  Które sprawiają ze każda z nas czuje się piękniejsza i atrakcyjniejsza.

 • Dwanaście miesięcy minęło jak sen,
  Wydawać by się mogło, że to jeden dzień,
  Od kiedy momenturody ujrzał dzienne światło.
  Wiadomo, na początku, nie było Ci łatwo.
  Momenty niepewności i chwile zwątpienia:
  „Czy to, o czym piszę, w ogóle coś zmienia?”
  „Czy ma rację bytu urodowy blog?”
  A tu, proszę, bardzo, właśnie minął rok!

  Także z tej okazji, przyjmij kwiatów pęki,
  Z wiernej czytelniczki Twego bloga ręki.
  I życzenia proste, kilka ciepłych słów,
  Obym za rok mogła wpisać się tu znów!
  Niech licznik czytelników do góry wciąż bije,
  Niech blog intensywniej, mocniej, szybciej żyje,
  Niechaj się rozwija i wspina na szczyty,
  Niech spotka go uznanie, nagrody, zaszczyty!
  Pisz wciąż tak, jak piszesz, nie zmieniaj się wcale,
  bo po co zmieniać coś, co jest – doskonałe?

  Słów życzeń wystarczy, czas na inne słowa.
  Z okazji rocznicy chcę też… podziękować.
  Z Tobą wciąż przemierzam ścieżki urodowe,
  poznaję kosmetyki, ciekawostki nowe.
  Dziękuję Ci za to, że mam swoje miejsce,
  Gdzie wciąż mogę wracać i odkrywać więcej!

 • Cóż to za dzień niesamowity,
  radością spowity!
  Weseli się dziś Magda wspaniała.
  Równo rok temu bloga swego na świat wydała.
  Choć czas ten upłynął jej bardzo pracowicie,
  cieszy się, wzbudzając trwogę w cellulicie..
  Przed nią bowiem nic się nie ukryje!
  Wszelkie modowe i zdrowotne kolekcyje
  są sprawdzane rzetelnie i szczerze.
  Wierni fani jej ufają i ja jej wierzę.
  Dlatego wszyscy razem i osobno życzą,
  by szczęście było Twoją, Magdo, codzienną zdobyczą!
  Żeby miłość i pasja wypełniały Ci całe życie,
  a dobry humor witał już o świcie.
  Przyjaciół – którzy będą za Tobą murem zawsze stali,
  nawet, gdy będziesz myślała, że świat Ci się wali!
  Ponadto niech marzenia staną się rzeczywistością,
  by każdy dzień urzekał swoją niepowtarzalnością.
  Aby Moment Urody nie był tylko w Twoim życiu chwilą,
  więc dziś to uczcij z bliskimi zacną tequilą :)

 • Moment urody dzisiaj świętuje,
  nagrody dla nas super szykuje.
  Polub fanpage dzisiaj z nami,
  by codziennie post nowy zostawić.
  Dodaj komentarz, polub posty,
  weź udział w konkursie i
  wygrywaj nagrody.

  100 LAT MOMENT URODY :)

 • Urodę pielęgnować zawsze trzeba,
  bo taka już jest ludzka potrzeba.
  Blog ten wspaniałych rad w tym zakresie człowiekowi daje
  i na kolejne lata do funkcjonowania się oczywiście nadaje.
  Życzę zatem fanów dużej ilości
  i tylko tych stałych obserwatorów, a nie tylko sporadycznych gości.
  By blog inni polecali,
  a jego założyciele jeszcze bardziej go rozwijali.
  Żeby nowe artykuły i porady do licznego odwiedzania inspirowały,
  a „wejścia” na nie – tylko i wyłącznie czas umilały.
  Wszystkiego najlepszego dla Moment Urody!!!

 • Długich lat kreatywności
  kosmetycznych życzliwości
  kolejnych postów i pomysłów
  wciąż kojących dla naszych zmysłów
  szczęścia, słońca i radości
  ciągłej pasji i miłości
  aby się Wam powodziło
  no i z nami miło żyło
  zdobywajcie cały świat
  tego życzę Wam, sto lat!!! :)

 • Momencie urody,

  niechaj Twe życie wypełni się wartymi do zapamiętania momentami, a codzienność odkrywała coraz to bardziej zaskakujące piękno. Niech szczęście nigdy nie zbywa Cię krzycząc „Moment!”, gdy go właśnie potrzebujesz! Oby lada moment spełniły się wszystkie Twe marzenia i byś w każdym momencie mógł liczyć na życzliwość otaczających Cię ludzi.
  I pamiętaj:

  Można mieć niezłe życie, dobry rok, znakomity miesiąc, cudowny tydzień i wyjątkową godzinę. Ale idealny i perfekcyjny może być tylko moment.

 • Z okazji urodzin najszczersze życzenia:

  Momencie Urody!
  Bądź chwilą, która trwa całe życie.
  Szczęśliwy od pierwszej
  Do ostatniej litery.

  Niech piękno, którym się dzielisz,
  zawsze do Ciebie wraca.
  Niech uśmiech nigdy nie schodzi
  z twarzy Twoich czytelników.

  Bądź inspiracją i natchnieniem Kobiet,
  Dążących do poznania sekretu swojej urody.
  Nigdy nie zapominaj, że najprawdziwsze piękno,
  Kryje się w Twoim wnętrzu.

  Czaruj, uwodź i kuś swym powabem..
  Niezmiennie flirtuj z czytelnikami
  By ubóstwiali Cię za wygląd
  I kochali za treśč.

  Niech cudności, które Cię otaczają,
  otwierają Ci oczy na nowe możliwości.
  Niech każdy Twój dzień, będzie piękniejszy
  Od następnego!

  To jest Twój moment na to,
  by rozwinąć skrzydła!
  Dlatego życzę Ci
  Byś wzbijał się do lotu
  W poszukiwaniu marzeń!

 • Nie za chwilę, nie jutro, ale dzisiaj składam serdeczne życzenia. Uroda to recepta na zadowolenie i optymistyczne podejście do życia, wówczas wiele problemów wydaje się łatwiejszymi do rozwiazania, więc życzę Ci właśnie takiej recepty. Oprócz tego, aby kolejne lata były pełne sukcesów, byś nie spoczywała na laurach, ale stawiała sobie nowe wyzwania. Życzę Ci, by miłośnicy Twojego bloga dochowali Ci wierności, ale także być zdobyła uznanie nowych i by było ich jak najwięcej. Żebyś każdego dnia odkrywała nowe kosmetyki, zapachy, konsystencje, właściwości itd. i abyś opisywała je dla nas dalej z takim bogactwem i różnorodnośćią recenzji jak do teraz. Niech Twoje marzenia, nie tylko kosmetyczne, spełniają się jedno za drugim. I jeszcze jedno obyś dalej kreowała jeden z najważniejszych momentów: MOMENT NA URODĘ i każdego dnia widziała w lustrze uśmiechniętą kobietę, a niebawem przybędzie blogowi setnych urodzin.

 • Droga Moniko tworzysz świetny Blog Moment Urody.
  Więc życzę Ci wielu wiernych czytelników, którzy będą odwiedzali Twojego bloga, dobrych artykułów i chwytliwych tytułów a kto jeszcze nie poznał Twojego bloga – niech o nim usłyszy. Mnóstwa opinii dokładnych i tego co na rynku nowe oraz tysięcy reklamodawców.
  By Cię Google i Facebook wciąż lubiało i innym polecało. Niech Blog Moment Urody rozwija się , niech działy pojawiają się nowe. By awarie serwerów Cię nie spotykały a nagrody w rozdaniach i konkursach do zwycięzców szybko wędrowały:) By sukcesów było niemało i pomysłów Tobie nie brakowało. Mnóstwa nowych produktów do testowania i oczywiście weny w trakcie recenzowania!
  Życzę Tobię dalej takiej rzetelności z prowadzenia bloga oraz dużo radości. Życzenia z serca płynące – jak płatki kwiatów przez świat wirujące.
  By się spełniły piękne marzenia – i te takie łatwe i trudne do spełnienia…
  I tak na sam koniec życzę Ci oczywiście Bloga tworzonego z klasą i pasją :)
  pozdrawiam Ilona.

 • M – moda
  O – ochrona
  M – makijaż
  E – elegancja
  N – natchnienie
  T – trendy

  U – urok
  R – relaks
  O – okazje
  D – doskonałość
  Y – „You are beautiful!”

  Pani Moniko!
  Wymienione powyżej wyrazy doskonale opisują powody, dla których regularnie odwiedzam bloga „Moment Urody”.
  Z okazji pierwszych urodzin, pragnę życzyć, by blog skupiał jeszcze więcej czytelniczek. By stał w czołówce najlepszych blogów, które „zarażają” inspiracjami, promują zdrowy wygląd i jego pielęgnację.
  A każdej czytelniczce życzę, by wchodząc na tego bloga, mówiła do siebie to, co przypisałam do litery „Y”. Tak, „You are beautiful!” – myślę, że to główny cel tego bloga – byśmy poczuły się piękne, atrakcyjne, zadbane. W końcu każda kobieta na to zasługuje 😉

 • Komentarzów miłych stos
  i przez lata bloga dobry los !
  Dużo ludzi zwanych obserwatorami,
  którzy zawsze będą z wami !
  W urodziny bloga pierwsze,
  te życzenia składam wewsze,
  aby szczęście mu pisało
  i szampana nie rozlało.
  Konkurs, jasne, że chcę pragnę,
  jednak jeszcze powiem prawdę,
  że życzenia moje szczere,
  do bloga, o inspiracjach, mój bohaterze!
  Najlepszego mówię wam,
  wypiję za momenturody nasz !

 • Moniko!

  Chciałabym Ci powiedzieć, że kocham to co robisz i jaką jesteś osobą. Miałam okazję Cię poznać i wiem, że bije od Ciebie niezwykła energia, bardzo pozytywna. Nie wiem skąd ją czerpiesz, ale życzę Ci, by to źródło nigdy się nie wyczerpało. Byś zawsze się tak uśmiechała i obdarowywała ludzi również tym co najlepsze, czyli sobą i swą życzliwością. By sprawy przyziemne stawały się momentami, które nie nudzą, by Moment Urody również trwał jak najdłużej i rozwijał się razem z Tobą.
  Życzę Ci również, byś zawsze była tak naturalna jak Twoje ukochane kosmetyki Pat&Rub i żebyś wszędzie błyszczała jak biżuteria ByDziubeka :)

  Tak po prostu,
  Izabela

  PS A gdybym mogła to zaśpiewałabym Ci najzwyczajniej „Sto lat” z szampanem w ręce :)

 • W dniu Twojego święta chcę byś była uśmiechnięta :)
  Pamiętaj kochana jesteś obserwowana, bardzo lubiana i doceniana.
  Życzę Tobie w dniu wspaniałym byś cieszyła się z małych rzeczy bo one są najważniejsze w życiu, dużo uśmiechała a mało płakała.
  By ten ,, moment urody ” był długi i owocny a Ty niczym bogini Afrodyta nakładałaś na swoje ciało najcudowniejsze kosmetyki,które powodowały uśmiech szeroki na Twej twarzy i dawały wenę do pisania a nam Twoim obserwującym przyjemność czytania Twoich cudowności :) Pamiętaj ,także by Ci energii nie brakowało i więcej kosmetyków Pat & Rub Ci przebywało bo one niczym druga miłość Twa , uszczęśliwią Ciebie i piękna recenzja będzie dla Nas.
  Tysiące buziaków :**
  W tym jeden największy od mojej córeczki, która często siedzi mi na kolanach gdy czytam Twoje posty i mówi,, mamo patrz Pat i Kot zamiast Pat & Rub ”:)

 • :) Umiejętności cieszenia się z drobiazgów, spokoju, miłości, ufności w patrzeniu w przyszłość, zrealizowanych marzeń i tego by szczęście towarzyszyło Ci do końca świata i o jeden dzień dłużej!

 • By Moment Urody nie trwał jedynie przez moment, a całą wieczność. Po prostu.

 • Życzę samych takich Momentów, które będą coś wnosić, rozpieszczać, rozbawiać, unosić nad ziemią… Momentów wyjątkowych, smakowitych, leniwych, pogodnych. Takich, które nie pozwolą zasnąć, ale i takich, które otworzą oczy przed budzikiem – z podekscytowania! Momentów cichych i Momentów głośnych, zwariowanych i wyciszonych, niecodziennych, ale i tych ulubionych dobrze znanym ciepełkiem… Momentów, od których zatrzęsie się ziemia i Momentów, na które czeka się całe życie! Szczęśliwych Momentów, zmysłowych, aksamitnych i wysokokalorycznych… 😉

  Dziesiątek, setek, tysięcy tych momentów… i niech KAŻDY z nich sprawi, że będzie to Moment Urody, po prostu :)

  Serdecznie pozdrawiam :)

 • Dziękuję za ten blog wspaniały!
  Jego czytanie to prawdziwe czary!
  Jest ekspertem od poprawy humoru
  i przyjacielem co dodaje życiu koloru.
  Życzę Ci w te pierwsze urodziny,
  rozrastającej się blogowej rodziny.
  Choc Moment Urody ma tak mało lat,
  to już podbił prawie cały Świat.
  Ja też życzę Tobie skrycie,
  byś zaistniała nawet w Galaktyce.

 • Dziś świętujemy rocznicę dnia, w którym urodził się Moment Urody. Życzenia urodzinowe wraz z prezentami i zabawą, są tym na co czekamy cały rok. Życzę tego, co jest dla Ciebie, a ważne jest dla Ciebie pomaganie kobietom w wyborze odpowiednich kosmetyków. Bo Moment Urody to wyjątkowe miejsce, w którym w atmosferze pełnej życzliwości dowiadujemy się o kosmetykach mających nas zrelaksować i poprawić naszą urodę
  Czuje się, że blog został stworzony przez człowieka z pasją, profesjonalistke posiadającą wieloletnie doświadczenie w kosmetyce.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*