Puder do twarzy Jadwiga

Mój pierwszy kosmetyk JADWIGA- zapowiedź

Zerkając na zawartość moich kosmetyków przeznaczonych do makijażu (a używam ich naprawdę niewiele) stwierdziłam, że mogłabym ją poszerzyć o puder do twarzy. W okresie wakacyjnym skutecznie unikałam tego rodzaju kosmetyku, dlatego też postanowiłam, że oto nadeszła pora na jakiś zakup. Po przeczytaniu, licznych pozytywnych opinii zdecydowałam się na produkt polskiej marki Jadwiga, mianowicie: puder naturalny do cery tłustej i trądzikowej. Skorzystałam z oferty bezpłatnej dostawy w sklepie internetowym i dodatkowo otrzymałam próbki kosmetyków, miło. Wkrótce więcej szczegółów i recenzja.

Puder do twarzy Jadwiga

6 comments

  • No to mnie zaciekawiłaś….

  • Ho, ho siebie również;-) Jutro wykonam pierwszą próbę i przekonam się czy kosmetyk jest rzeczywiście tak dobry, jak piszą o nim inne blogerki. Po dłuższym stosowaniu podzielę się moją opinią.

  • Nie lubię kosmetyków tej firmy, bo wywołują u mnie alergię…

  • Też jestem bardzo ciekawa. Zupełnie nie znam kosmetyków tej firmy. Ostatnio przy zakupach internetowych otrzymałam próbkę papki do cery tłustej(?), ale jeszcze jej nie testowałam.

  • Ja również mam dwie próbki tej papki, ale poczekam z jej spróbowaniem do weekendu:-)

  • Naturalnie: A które konkretnie? Jakiego typu alergie wywołują- na skórze twarzy czy ciała? Nieco mnie zaniepokoiłaś, mam nadzieję, że nie będę miała żadnych skórnych niespodzianek.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*