Naturalna niespodzianka od PAT&RUB

Naturalna niespodzianka od PAT&RUB

Większość z nas nie lubi poniedziałku (ja również się do tego grona zaliczam), jednak dzisiejszy będę wspominała z ogromną radością tak jak miniony słoneczny weekend. A to z racji tego, że dotarła do mnie przesyłka od PAT&RUB a w niej dwa kosmetyki do testów: krem na dzień 30+ oraz nawilżający błyszczyk pomarańczowy w tubce. Uzupełnieniem paczki była sympatyczna kartka od współwłaścicielki firmy Aromeda Sp.z o.o. Pani Magdy Hajduk.  Ale cudownie! Możliwość wypróbowania nowych kosmetyków wzbudziła we mnie przyjemność, ale i ciekawość, o których będę miała okazję Wam napisać i zaopiniować.

Naturalna niespodzianka od PAT&RUB

Pragnę również podziękować zespołowi marki PAT&RUB za wyróżnienie i zaufanie jakim mnie obdarzył wysyłając produkty, których nie miałam jeszcze szansy poznać i zastosować.

Tymczasem, zachęcam do lektury już zamieszczonych wpisów na blogu Moment Urody poświęconych kosmetykom PAT&RUB by Kinga Rusin.

Naturalna niespodzianka od PAT&RUB

 

PS. Poniedziałek jednak można polubić, pozdrawiam:)

2 comments

 • Witam serdecznie,
  ja również jestem wielbicielką marki Pat&Rub. Właśnie dlatego bardzo niedawno założyłam bloga, aby móc się podzielić z innymi wrażeniami ze stosowania tych właśnie kosmetyków.
  Mam już krem 30+, jest cudny, myślę, że będziesz zadowolona :)
  Właśnie biegam sobie po Twoim blogu i bardzo fajnie go prowadzisz:)
  Przymierzam się do kupna błyszczyka więc napisz jak najszybciej jaki jest.
  pozdrawiam

 • Moment Urody

  Miło mi Ciebie powitać wśród Czytelniczek mojego bloga.

  Twój komentarz sprawił mi wielką radość. Cieszę się, że podobnie jak ja uwielbiasz kosmetyki naturalne PAT&RUB. Sama przyznasz, że ich stosowanie to przyjemność dla ciała i zmysłów? Blog Moment Urody, który prowadzę powstał właśnie z inspiracji kosmetykami PAT&RUB.

  Mając na uwadze Twoją sugestię,postaram się w bliskiej przyszłości napisać recenzję błyszczyka (ale już teraz mogę zdradzić, że robi wrażenie). Więcej szczegółów niebawem:)

  Serdecznie kibicuję Tobie w prowadzeniu bloga i chętnie będę na niego zaglądać. O! Już widzę recenzję produktów, których nie miałam okazji poznać, zabieram się za lekturę.

  Pozdrawiam

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*