Normaderm Hyaluspot Vichy

Normaderm Hyaluspot Vichy

Niedoskonałości na skórze twarzy pojawiające się w najmniej oczekiwanym momencie? Znacie pewnie to uczucie i tę małą złość z pytaniem: akurat teraz? No cóż, tego akurat nie zaplanujemy i staramy się skutecznie wyeliminować przykrą niespodziankę na wiele sposobów. Ja zwykle w takiej sytuacji sięgam np. po żele punktowe. Marka Vichy całkiem niedawno wprowadziła do swojej oferty nowość, mianowicie Normaderm Hyaluspot, o działaniu którego dzisiaj Wam nieco napiszę.

Normaderm Hyaluspot Vichy

Normaderm Hyaluspot Vichy

W 15 ml tubce otrzymujemy produkt o dosyć gęstej, żelowej i przezroczystej konsystencji, który nakładamy punktowo w miejsce niedoskonałości. Zaskoczeniem jest metalowa końcówka, z takim rozwiązaniem spotykam się po raz pierwszy przy tego rodzaju produkcie 😉 Normaderm Hyaluspot Vichy szczególnie przydał mi się, kiedy na buźce pojawiła się podskórna niespodzianka, widok której przyprawił mnie o duży grymas na twarzy :-( Zaaplikowałam go z nadzieją, że załagodzi ten stan i po kilku godzinach tak też się stało. Jednak warto pamiętać, żeby dermokosmetyk Vichy stosować np. wtedy kiedy nie planujemy już wyjścia, najlepiej na kilka godzin przed snem. Wynika to z faktu, że w miejscu niedoskonałości zastyga, tworząc coś w rodzaju opatrunku, także podkładu raczej dobrze nie nałożymy, bo żel się po prostu rozmaże, co wynika też z tego, że za wolno się wchłania.

Normaderm Hyaluspot Vichy

Zapach jest właściwie niewyczuwalny. W moim przypadku Normaderm Hyaluspot Vichy dobrze goi pojedyncze wypryski na twarz, redukując przy tym zaczerwienienia. Jest wydajny, nie pozostawia tłustej , klejącej warstwy i nie podrażnia skóry oraz posiada hipoalergiczną formułę. W kompozycji znajduje się m. in. kwas hialuronowy, kwas salicylowy oraz LHA. Podsumowując: Normaderm Hyaluspot Vichy nie jest wprawdzie idealnym dermokosmetykiem, bo spodziewałam się bardziej spektakularnego działania niemniej cieszę się, że mogłam go wypróbować szczególnie, że jestem bardzo ciekawa nowości pojawiających się na rynku kosmetycznym. Normaderm Hyaluspot Vichy dostępny wyłącznie w aptekach (cena ok.40- 50 zł).

Normaderm Hyaluspot Vichy

2 comments

  • Marsh mallow

    Można by go wypróbować:)

  • Moment Urody

    Jeżeli pojawiają się na buźce pojedyncze, nieznośne 😉 niedoskonałości można wypróbować, choć przyznam, że cena mogłaby być ciut niższa.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*