Październikowy InStyle

Październikowy InStyle i …

biżuteria modowa by dziubeka, którą jestem zafascynowana. W minionym czasie moja kolekcja bransoletek powiększyła się o dwa nowe, niezwykle urocze modele. Nowy numer InStyle z aktorką Magdaleną Boczarską na okładce prezentuje mnóstwo interesujących stylizacji, dodatków i pięknych zdjęć, które oglądam z prawdziwą przyjemnością.

Październikowy InStyle

Tradycyjnie już przeglądanie i czytanie zaczęłam od działu Uroda, tym razem polecam Wam cykl Dobrze wydane. Ponadto w październikowym wydaniu magazynu InStyle z okazji akcji Szaleństwo zakupów zapowiedzianej na weekend 6-7.10. jest mnóstwo atrakcyjnych zniżek, warto sprawdzić!

Październikowy InStyle

 

4 comments

  • A coś więcej o zniżkach? Mogłabyś zeskanować albo zrobić zdjęcie?

  • Oj, jest ich naprawdę mnóstwo! Chyba najszybciej mogłabyś je sprawdzić w najbliższym kiosku/salonie prasowym, bo w magazynie jest tego kilkanaście stron;-) Z urodowych rabatów jest m. in. 28% na zakupy w The Body Shop, 20% w Stenders, 20% w Golden Rose. Specjalne oferty są również do wykorzystania w Douglas, Synesis, Yves Rocher i wielu, wielu innych. Pozdrawiam!

  • Super!Zadowolona z propozycji zniżkowych? Ja się ucieszyłam, że rabat 41% na kosmetyki Synesis będzie można również wykorzystać w sklepie online. To co? Odliczamy dni do urodowych zakupów?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*