Płatki kosmetyczne Sephora

Praktyczne płatki kosmetyczne od Sephory

Może płatki kosmetyczne to nieco banalna rzecz, żeby poświęcać jej cały wpis, ale nie mogłam sobie odmówić chcąc jednocześnie podzielić się moim ostatnim „odkryciem” w tej dziedzinie, które miało miejsce podczas ostatnich zakupów w perfumerii Sephora (po takie drobiazgi też tam się można wybrać;-).

Płatki kosmetyczne Sephora

 

Prawidłowe oczyszczanie i demakijaż twarzy to absolutna konieczność, żeby przywrócić skórze świeżość i dać jej się odpowiednio zregenerować. Przy tego rodzaju czynnościach niezbędne są płatki kosmetyczne, popularnie zwane „wacikami”. Te, sygnowane logo Sephora dostępne są w opakowaniu, w którym znajduje się 70 sztuk (nieco mniej niż w tradycyjnych produktach dostępnych w drogeriach kosmetycznych).

Płatki kosmetyczne Sephora

Wykonane ze 100% bawełny są niezwykle miłe w dotyku i co można zauważyć już po pierwszym wyciągnięciu bardzo dobrze zszyte, dzięki czemu nie ma możliwości, żeby się kosmaciły, co jestem pewna doceni każda wymagająca kobieta, która nie znosi uciążliwych kłaczków pozostających na twarzy czy powiekach w trakcie zmywania makijażu. Płatki mają dwie warstwy, jedna jest znacznie gładsza, natomiast druga nieco falowana przez co manewrowanie płatkiem po skórze staje się niezwykle przyjemne i co za tym idzie doskonale zbiera wszelkie zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków z twarzy. Dobrze sobie radzą z tonikiem czy też z innymi nieco bardziej płynnymi konsystencjami kosmetyków, nie przemakają i nie rozdwajają się.

Płatki kosmetyczne Sephora

Podsumowując: prawdopodobnie mój ideał, cóż może jednak cena zbyt wygórowana…6 zł za tak małe opakowanie, ale są tego warte, szczególnie za swoją niebywałą delikatność.

 

Jeżeli chcecie pozwolić sobie na małe szaleństwo polecam wybrać się do Sephory na zakupy i przetestować w domu płatki, chętnie poczytam wasze opinie. Klientki mające Karty Klubu Sephora (można je uzyskać już przy pierwszym zakupie) mogą liczyć na specjalne przywileje i dodatkowe zniżki oraz oferty promocyjne na kosmetyki czy akcesoria. Zachęcam.

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*