Pędzelek do cieni Elite

Sprytny „eco” pędzelek do nakładania cieni do powiek

Przyznaję- na zakup pędzelka do cieni Elite skusiła mnie promocyjna cena w drogerii Rossmann (ok. 10 zł). Mający bambusową rączkę (tu ukłon w stronę ekologii), krótką końcówkę (wykonaną z syntetycznego włosia) stwarza przyjemne wrażenie. Spora zasługa w tym prostego, ale jakże gustownego opakowania bez zbędnych ozdobników.

Pędzelek do cieni Elite

Pędzelek do cieni Elite jest bardzo wygodny w użyciu i bardzo dobrze nakłada się im cienie na powieki, co pozytywnie mnie zaskoczyło. Obawiałam się, że może być zbyt twardy, jednak końcówka z miękkiego włosia sprawia, że cienie można niezwykle precyzyjnie rozprowadzić na powiece bez uczucia drapania. W opisie produktu podane jest, że „pędzel można myć w wodzie z mydłem” , także liczę na to, że jego utrzymanie w czystości nie będzie sprawiało większych trudności.

Pędzelek do cieni Elite

Podsumowując moje dotychczasowe użytkowanie pędzelka do cieni Elite jestem zadowolona, przynajmniej nie pozostawia pojedynczych włókien na twarzy, co zdecydowanie przemawia na jego korzyść. Hmm, może wystarczy tych pozytywów, żeby nie zapeszyć.

Pędzelek do cieni Elite

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*