Błyszczyk miniatura powiększający usta Sexy Pulp Yves Rocher

Subtelny makijaż ust – to lubię!

Miniaturowe produkty, które kryją w sobie próbkę kolorowego kosmetyku jak najbardziej toleruję bo są praktyczne a przy tym można przetestować je przed ewentualnym zakupem. W tym wpisie skupię się na recenzji błyszczyka popularnej, francuskiej marki Yves Rocher, która posiada wiele sklepów zlokalizowanych głównie w większych miastach i co istotne prowadzi jakże wygodną sprzedaż wysyłkową.

Błyszczyk miniatura powiększający usta Sexy Pulp Yves Rocher

Lubię zakupy w Yver Rocher przede wszystkim za to, że kuszą licznymi często nawet 50% zniżkami na kosmetyki i dodatkowymi prezentami. Nie inaczej było w trakcie ostatniej mojej wizyty w sklepie francuskiej marki, gdzie do zakupu kosmetyku do makijażu(jakiego? o nim w innym wpisie:-) jako gratis otrzymałam to o to „maleństwo” mające subtelnie powiększyć usta. Hmm, czy tak się dzieje? Może i tak, ale jakoś na tym efekcie najmniej mi zależy i po nałożeniu wielkiej zmiany nie zauważyłam, ale spodobała mi się jego naturalność.

Błyszczyk miniatura powiększający usta Sexy Pulp Yves Rocher

Pomimo, że kolor we flakoniku o pojemności zaledwie 2,5 ml jest mocno różowy i iskrzy mieniącymi się w świetle drobinkami, określony został przez producenta jako”jaskrawy róż”i uważam, że niewiele ma wspólnego z landrynkową barwą, wręcz przeciwnie jest jak dla mnie…idealnie naturalny i świetnie podkreśla kontur ust. Pytam tylko: dlaczego tak całkiem fajny produkt nazywać „Sexy Pulp”?!Zdecydowanie do mnie nie trafia:-( Wygodny aplikatorek pozwala nanieść taką ilość błyszczyka jaką potrzebuję. Sam produkt nie spływa z ust, uff ( a miało to miejsce w przypadku kosmetyków innych marek, których miałam okazję kiedyś używać a którym to nie warto poświęcać ani słowa więcej na zbędny komentarz). Utrzymuje się przez dłuższy czas tworząc jasną „poświatę” na ustach, nie klei się i jak na produkt do makijażu nawet przyjemnie pachnie.

Błyszczyk miniatura powiększający usta Sexy Pulp Yves Rocher

Jeżeli jednak zależy Wam na mocnym uwydatnieniu ust pamiętajcie, że jedna warstwa błyszczyka nie wystarczy, natomiast żeby mocniej podkreślić ich zmysłowość  można pokusić się o wcześniejsze nałożenie ulubionej pomadki. Takie połączenie z pewnością będzie miało spektakularny rezultat.

Błyszczyk miniatura powiększający usta Sexy Pulp Yves Rocher

Niestety, ale jeszcze nie wiem kiedy „Sexi Pulp” będzie w stałej ofercie, ale liczę na to, że niebawem bo chętnie skusiłabym się na zakup pełnowartościowego produktu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*