Szampon-żel pod prysznic Monoi de Tahiti Yves Rocher

Szampon-żel pod prysznic Monoi de Tahiti Yves Rocher

Chcąc nieco ograniczyć kosmetyczny bagaż na wakacyjne wyjazdy warto sięgnąć po produkty 2w1, które zapewnią nam właściwą pielęgnację podczas urlopu. Wśród takich produktów polecam zwrócić uwagę na szampon-żel pod prysznic Monoi de Tahiti Yves Rocher o zapachu orzecha kokosowego i kwiatu Gardenii. Aromat jest tak egzotyczny, że używanie tego kosmetyku dostarcza mnóstwo przyjemności. Ujął mnie tym bardziej, że zapach długo utrzymuje się na ciele, a włosy pięknie pachną, mmm.

Szampon-żel pod prysznic Monoi de Tahiti Yves Rocher

Szampon-żel pod prysznic Monoi de Tahiti Yves Rocher dostępny jest w sklepie online jak i w salonach stacjonarnych w regularnej cenie 14,90zł (choć liczne zniżki umożliwiają zakup znacznie taniej). Pojemność 150ml jest wystarczająca na tyle, żeby przez kilka dni móc zapewnić sobie codzienną świeżość i higienę sięgając po kosmetyk Yves Rocher.

Szampon-żel pod prysznic Monoi de Tahiti Yves Rocher

O zmysłowym i intensywnych zapachu już wam napisałam, teraz może krótko o działaniu. Jako preparat myjący spełnia swe zadanie bardzo dobrze, skóra jest gładka, delikatnie nawilżona i odprężona, natomiast włosy stają się mięciutkie (podobny efekt jak po zastosowaniu typowych, delikatnych szamponów dla najmłodszych) i błyszczące. Szampon-żel pod prysznic Monoi de Tahiti Yves Rocher pieni się delikatnie, nie wysusza skóry, a turkusowy kolor przywołuje na myśl morze i wakacyjny klimat.

Szampon-żel pod prysznic Monoi de Tahiti Yves Rocher

Co to jest Monoï de Tahiti?
Monoï jest naturalnym kosmetykiem powstałym po połączeniu kwiatów Tiaré (Gardenia Tahitensis) i oleju z orzechów kokosowych. Olej wyciska się z suchego miąższu dojrzałego kokosa Cocos Nucifera. Pączki kwiatu tiare (Gardenia Tahitensis), symbolu narodowego Tahiti, które po zerwaniu muszą być wykorzystane najpóźniej następnego dnia, maceruje się je w oleju z kokosów przez 10 dni. Jedynie Tahiti i jej wyspy mają odpowiednie warunki klimatyczne i rodzaj gleby pozwalające na wytwarzanie monoï. Jego właściwości zostały oficjalnie uznane w 1992 roku i olejek otrzymał nazwę, która jest gwarancją jego autentyczności i jakości. (źródło: www.yvesrocher.pl)

2 comments

  • Z tej serii mam nawilżającą mgiełkę i ubóstwiam ją. Od kilku lat moje wakacje kojarzą się z zapachem Monoi YR 😉

  • Tak czytam, że się nieco uzupełniamy w kwestii kosmetyków Yves Rocher 😉 W moim przypadku będzie to pierwszy, wakacyjny czas w towarzystwie zapachu Monoi :-) i wcale nie narzekam :-)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*