Triple Action Mascara Sephora

Triple Action Mascara Sephora – why?

Może pamiętacie wpis W poszukiwaniu tuszu idealnego? Moje dążenie do odnalezienia tego, który spełni oczekiwania nie jest zbyt łatwe, szczególnie, że do mojej kosmetyczki jakiś czas temu trafił tusz do rzęs marki SephoraTriple Action Mascara. Nie będę ukrywać, że do jego wyboru przekonała mnie mocno zachęcająca opinia konsultantki z perfumerii, która wysuwała całkiem niezłe argumenty co do jego atutów. Teraz, po możliwości wypróbowania tego jakże cudownego kosmetyku śmiem wątpić czy nie była to opinia zbyt naszpikowana pochlebstwami.

Triple Action Mascara Sephora

Gustowne, zgrabne opakowanie prezentuje się całkiem normalnie. Szczoteczka tuszu mająca za zadanie jednocześnie wydłużać, podkręcać i pogrubiać rzęsy jest wygodna w użyciu (prosta, delikatnie zwęża się ku górze, ma delikatne włosie przez co dobrze się nią manewruje chcąc nadać wyraziste spojrzenie). Zdecydowałam się na maskarę w kolorze ultra czarnym z nadzieją, że moje rzęsy będą dobrze podkreślone i spektakularnie dopełnią makijaż oka. Kolor może i głęboki, ale…trwałość tuszu pozostawia wiele do życzenia.

Triple Action Mascara Sephora

Nieestetyczne „pieczątki” pod dolnymi powiekami pojawiły się szybciej niż się tego spodziewałam (po niecałej godzinie, buu) , co zresztą mnie bardzo rozczarowało bo po nałożeniu udało się osiągnąć naturalny efekt, nie przesadnie wydłużonych rzęs. Na tym nie koniec, tusz z godziny na godzinę zaczął się obsypywać a moje oczy ulegały coraz większemu podrażnieniu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem było…jego zmywanie, które nie stwarzało najmniejszego problemu, ponieważ nawet przypadkowe potarcie rzęs sprawiało, że znikał pozostawiając niemiłą niespodziankę w okolicach oczu. Dla mnie to dyskwalifikuje tusz do rzęs, gdyż trwałość to mój główny priorytet przy wyborze o którym to nie zapomniałam wspomnieć konsultantce decydując się na zakup tej…niedoskonałości nie wartej swojej ceny (49 zł).

Triple Action Mascara Sephora

Jak nie trudno się domyśleć produkt sygnowany marką Sephora nie zagościł zbyt długo wśród kosmetyków do makijażu. Nie pierwszy raz przekonałam się, że pozytywne rekomendacje nie zawsze idą w parze z zadowoleniem klienta.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*