Maskara Loreal Mega Volume Collagene 24

W poszukiwaniu tuszu idealnego…

Skusiłam się na maskarę Loreal Mega Volume Collagene 24, której główne właściwości sprowadzają się do pogrubienia i wydłużenia rzęs nadając im jednocześnie intensywny odcień czerni.

Maskara Loreal Mega Volume Collagene 24

Niewątpliwe muszę przyznać, że w tej kwestii producent nie zawiódł i słowa dotrzymał, natomiast co do trwałości w przypadku tego kosmetyku mam spore zastrzeżenia. Niestety, ale po kilku godzinach tusz się nieestetycznie odbił przy dolnej linii rzęs, co zdecydowanie zniechęciło mnie do jego dłuższego stosowania.

Maskara Loreal Mega Volume Collagene 24

Opakowanie produktu jest dosyć praktyczne, jednak wielkość i grubość (za to miękkim włosiem) szczoteczki może nieco przerazić, ale ostatecznie aplikowanie tuszu nie jest wcale niewygodną czynnością i po kilku próbach można je spokojnie opanować. Efekt nałożenia maskary Loreal Mega Volume Collagene 24 jakoś specjalnie mnie nie powalił, ale muszę przyznać plus za to, że oczy stały się bardziej podkreślone, a rzęsy nie posklejane (uff). I właściwie to by było na tyle, gdyby nie to, że niska wytrzymałość kosmetyku i jego rozmazywanie się być może byłby idealny, ale cóż jeszcze nie teraz.

Maskara Loreal Mega Volume Collagene 24

Podsumowując: nieprzyjemne rozczarowanie, dobrze, że tusz zakupiłam w promocyjnej cenie ok. 36 zł, ponieważ jego normalna wartość spotęgowałaby niezadowolenie, bo od maskary w pierwszej kolejności oczekują przede wszystkim trwałości i tego, że spojrzenie będzie jak najbardziej naturalne, a nie teatralne. Jednak mojego poszukiwania na tym nie zakończę, o dalszych rezultatach niebawem w kolejnych wpisach na blogu, zapraszam.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*