Woda termalna Avene

Woda termalna Avene

Dosyć często moja skóra twarzy ulega podrażnieniom, pojawiają się drobne zaczerwienienia, dlatego też aby załagodzić te nieprzyjemne stany sięgam po wodę termalną Avene. Skuszona pozytywnymi opiniami postanowiłam wypróbować i wcale się nie rozczarowałam. Świetnie odświeża, koi i tonizuje skórę. Pojemność 150 ml wystarczyła mi na dobre kilkadziesiąt rozpyleń, a co za tym idzie nie mam zastrzeżeń co do wydajności i…działania.

Woda termalna Avene

Woda termalna Avene

Butelka jest solidna, a atomizer nie tylko nie zacina się, ale jest „stabilny” co np. w porównaniu do produktu naszej rodzimej marki Iwostin jest absolutnie na plus. Wodę termalną zwykle stosuję na dokładnie oczyszczoną już skórę. Lubię wszelkiego rodzaju „psikacze” do twarzy, a dermokosmetyk Avene w sposób szczególny sobie upodobałam, a pielęgnacja przy jego użyciu absolutnie odpowiada potrzebom mojej skóry. Ponadto jest bezzapachowy i przyjemnie chłodzi. Nie wywołuje reakcji alergicznych i jest naprawdę łagodnym produktem , a jako wrażliwiec bardzo to doceniam :-)

Woda termalna Avene

Ukojenie dla skóry to chyba najlepsze określenie wody termalnej Avene. Dostępność wyłącznie w aptekach, w czasie promocji w sieci Super Pharm pojemność 150 ml można zakupić nawet poniżej 20 zł, naprawdę warto.

Woda termalna Avene

2 comments

  • Ja właśnie zaczęłam swoją kolejną wodę termalną ale z Vichy…uwielbiam. Tą chętnie kiedyś również przetestuję

  • Moment Urody

    Warto spróbować! A wodę termalną Vichy też mam, ale jeszcze czeka w kolejce, żeby się przekonać o jej działaniu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*