Woda termalna Iwostin

Wody, wody dla ochłody!

Sposobów na letnie orzeźwienie jest co najmniej tyle (jak nie więcej) ile liczba stopni wskazujących na termometrach w minionym czasie;)  Nie przepadam za wysokimi temperaturami, no ale przecież jest lato i grzechem byłoby skłamać, że słoneczna pogoda przeszkadza (jeszcze za nią zatęsknimy). Ale nie o pogodzie tu będą rozprawiać, a o wodzie termalnej Iwostin, która towarzyszy mi w upalne dni.

Woda termalna Iwostin

Opakowanie o pojemności 50 ml jest bardzo praktyczne i dyskretnie zmieści się w torebce (dostępne są też większe pojemności do wyboru 150 i 250 ml).  Dermokosmetyk Iwostin ma przede wszystkim właściwości kojące i łagodzące podrażnienia, dlatego też nie oszczędzam sobie dozowania przynajmniej dwa razy dziennie również po to, żeby nieco orzeźwić skórę twarzy. Uważam, że producent powinien nieco popracować nad dozownikiem, bo jest mało stabilny i zdarza się, że utrudnia psikanie , ale ostatecznie jest to do opanowania.

Woda termalna Iwostin

Używam wody termalnej zarówno w trakcie porannej jak i wieczornej toalety, a w ciepłe dni co najmniej kilka razy, bo lubię to uczucie chłodu, które dostarcza. Jednak, uwaga! kropelki wody z atomizera nie wnikają od razu w skórę i do usunięcia jej nadmiaru konieczne jest wykorzystanie delikatnych chusteczek lub też płatka kosmetycznego. Trzeba to umiejętnie wykonać, jeżeli nie chcemy rozmazać np. makijażu na twarzy.

Mająca bogaty skład (liczne minerały i mikroelementy) woda termalna Iwostin to według mnie dobry wybór , co przejawia się tym, że często sięgam po ten produkt. Przy okazji zakupów w aptece warto się na nią zdecydować. Cena za małe opakowanie to ok. 7 zł.

Woda termalna Iwostin

Więcej o wodzie termalnej marki Iwostin przeczytacie tu.

One comment

  • http://fyourbeauty.blogspot.com/

    Zdecydowanie popieram – używam tej samej :)

    pozdrawiam serdecznie

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*