Żel pod prysznic Joanna melon i awokado

Żel pod prysznic Joanna melon i awokado

Żele pod prysznic Joanna z linii Naturia to chyba jedne z bardziej popularnych kosmetyków tej marki, które być może miałyście już okazję wypróbować. Dostępne wersje zapachowe (gruszka, żurawina, grejpfrut i pomarańcza, mango i papaja, wiśnia i czerwona porzeczka, aloes i limonka, czarny pieprz i guarana) kuszą ze sklepowych półek 😉 w smukłych 300ml butelkach. Świadomie na koniec pozostawiłam jeszcze wariant melon i awokado, o którym dziś przeczytacie.

Żel pod prysznic Joanna melon i awokado

Otwierając butelkę wyczuwa się subtelny zapach, któremu jednak daleko do znanych mi aromatów melona czy awokado, mimo to dałam mu szansę, żeby przekonać się, jak sprawdza się podczas kąpieli pod prysznicem 😉 Konsystencja produktu jest nieco lejąca, mało gęsta. Choć w składzie znajduje się SLS żel pod prysznic marki Joanna melon i awokado bardzo słabo się pieni, co jednak wcale mi nie przeszkadzało.

Żel pod prysznic Joanna melon i awokado

Mimo, że 300ml pojemność wydawać by się mogło, że starczy na dłużej, jakoś tak mnie zaskoczyło, bo kosmetyk wyjątkowo w krótkim czasie zużyłam, co też przekłada się na jego słabą wydajność. Dobrze myje skórę (w końcu takie jego przeznaczenie), przyjemnie odświeża i co ważne nie wysusza, uff 😉 Niestety, ale zapach szybko umyka i jeżeli spodziewacie się długo pachnącej skóry możecie być nieco rozczarowani.

Żel pod prysznic Joanna melon i awokado

W kompozycji żelu znacznie bardziej wyczuwam aromatyczną nutę melona niż awokado (na co zareagowały moje nozdrza 😉 dopiero podczas kąpieli). Dla uzupełnienia pielęgnacji ciała nie obejdzie się bez użycia nawilżającego balsamu lub masła (to już według indywidualnych preferencji). Plus za to, że nie podrażnia i za wygodne opakowanie. A i cena…w zależności od miejsca dostępności waha się w przedziale 5-7zł.

Żel pod prysznic Joanna melon i awokado

Pełna oferta produktowa dostępna jest na stronie www.joanna.pl, a jeżeli dołączycie do fanów profilu Laboratorium Kosmetycznego Joanna nie ominie Was żadna informacja o nowościach i okazji do wzięcia udziału w konkursach.

Laboratorium Kosmetyczne Joanna

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*