Zestaw pędzli Sephora

Zestaw pędzli do makijażu Sephora (seria limitowana)

W grudniowym wpisie Moc prezentów pokazywałam Wam, jakie nowe kosmetyki i urodowe akcesoria znajdą się na mojej kosmetycznej półce i będą towarzyszyć przez najbliższe miesiące w codziennym „upiększaniu” i pielęgnacji 😉 Dzisiaj postanowiłam nieco bliżej pokazać i napisać jak prezentuje się zestaw pędzli do makijażu Sephora z serii limitowanej (pepitkowy design zdecydowanie wzbudził moje zainteresowanie i przypadł do gustu).

Zestaw pędzli do makijażu Sephora

W zestawie znajdują się cztery pędzle, a konkretnie jest to: pędzel do podkładu, pędzel do pudru/różu, szeroki pędzel do nakładania cieni oraz pędzel rozcierający do cieni do powiek.

Zestaw pędzli Sephora

Końcówki pędzli są bardzo miękkie i całkiem wygodnie się nimi manewruje, także robiąc podstawowy makijaż nie mam z nimi większych kłopotów. No może tylko ich długość mnie nie przekonuje, bo zdecydowanie bardziej odpowiadają mi pędzle o nieco większych rozmiarach (praktyczniejsze przechowywanie i lepsze trzymanie w dłoni 😉

Zestaw pędzli Sephora

Zarówno podkład, cienie jak i róż z wykorzystaniem pędzli Sephora nakłada się dobrze, włosie nie wypada i nie pozostaje na twarzy (a to jak wiadomo może poważnie zdyskwalifikować tego rodzaju produkt).

Pędzle są leciutkie, a graficzne motywy uprzyjemniają ich użytkowanie :-) Takie makijażowe „umilacze” :-)

Zestaw pędzli Sephora

Zestaw pędzli Sephora

6 comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*